Naujienos
  Tyrimai
  Išgirsk vaiką
  Renginiai ir projektai
  Projektas "Saugesnis internetas"
  Pranešimai spaudai
  Vaikų linija žiniasklaidoje
  Vaikams ir paaugliams
  Diskusijos
  Apie Vaikų liniją
  Nuotraukos
  Kampanija BE PATYČIŲ
  Apie sunkumus
  Skaitiniai
  Savanoriams
  Kviečiame paremti
  Rėmėjai
  Draugai
  Leidiniai
  Atsiliepimai
  Naudingos nuorodos
  Kontaktai


Pranešimas

Vaikams ir jaunimui skirtos psichologinės pagalbos telefonu ir internetu plėtra

 

                   

VšĮ Vaikų linija (paramos gavėjas) kartu su 3 partneriais VšĮ Jaunimo psichologinės paramos centru, asociacija Kauno jaunimo linija ir labdaros ir paramos fondu Dvasinės pagalbos jaunimui centru vykdo paprojektį "Vaikams ir jaunimui skirtos psichologinės pagalbos telefonu ir internetu plėtra". Paprojektį finansuoja Islandija, Lichtenšteinas, Norvegija pagal EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus, o paprojektį bendrai finansuoja Lietuva. Paprojekčio įgyvendinimo laikotarpis 2009-06-06 – 2010-06-07.

Šio projekto tikslas – didinti psichologinės pagalbos vaikams ir jaunimui prieinamumą telefonu ir internetu, ruošiant naujus savanorius konsultantus, o taip pat užtikrinti esamų savanorių kvalifikacijos bei motyvacijos kėlimą, kurie skatintų ilgesnį laiką tęsti savanorystę, teikiant kokybiškas konsultavimo paslaugas.

Įgyvendinant šį projektą planuojama per metus paruošti 140 naujų savanorių, galinčių atsiliepti į vaikų bei jaunimo skambučius bei atsakyti į jų laiškus, kas ženkliai prisidėtų prie tarnybų teikiamos pagalbos prieinamumo didinimo Lietuvoje. Parengiamųjų kursų metu savanoriai apmokomi konsultavimo įgūdžių, reagavimo bei pagalbos specifinėse situacijose, pavyzdžiui, pavojingos gyvybei situacijos, savižudybių intervencija, krizinės situacijos, prievartos ir t.t.

Šiuo projektu taip pat bus siekiama kelti 140 esamų savanorių kvalifikaciją, organizuojant jiems įvairius kvalifikacijos kėlimo užsiėmimus, seminarus. Taip siekiama užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, bei keliama savanorių motyvacija tęsti savanorišką veiklą tarnybose.


Naujienų prenumerata

El. paštasSprendimas: ivc.lt