Naujienos
  Tyrimai
  Išgirsk vaiką
  Renginiai ir projektai
  Projektas "Saugesnis internetas"
  Pranešimai spaudai
  Vaikų linija žiniasklaidoje
  Vaikams ir paaugliams
  Diskusijos
  Apie Vaikų liniją
  Nuotraukos
  Kampanija BE PATYČIŲ
  Apie sunkumus
  Skaitiniai
  Savanoriams
  Kviečiame paremti
  Rėmėjai
  Draugai
  Leidiniai
  Atsiliepimai
  Naudingos nuorodos
  Kontaktai


Kauno Vaikų linija švenčia dešimtmetį

Autorius: Laikraštis "15 minučių"
15min.lt, 2010 01 21
Periodiškumas: Nenurodyta. Šaltinio tipas: Naujienų svetainės

Dešimt metų veikianti Kauno Vaikų linija šią sukaktį pasitinka džiugiu įvykiu – penktadienį Kauno Dainavos poliklinikoje pristatomas dar vienas "Vaikų linijos" pagalbos telefonas. Savanoriai į pagalbos ieškančių kauniečių skambučius pradės atsakinėti nuo vasario.
"Mums svarbu, kad dirbame jau 10 metų, nes tai įrodo, kad linija reikalinga ir naudinga į mus besikreipiantiems vaikams bei paaugliams", – sakė Kauno Vaikų linijos savanorė Severina Vėlyvytė. Pasak dar vienos organizacijos savanorės, Viktorijos Jonušės, į Kauno Vaikų liniją jaunimas kreipiasi dėl įvairių problemų. "Nuo nežinojimo, kur kreiptis pagalbos, patyčių, įvairių konfliktų namuose iki prašymo išgirsti, kas vaikui ar paaugliui šiandien svarbu. Stengiamės padėti visiems. Ir tiems, kurie jaučiasi vieniši ar nemylimi, ir tiems, kurie, tiesiog, nori pasitarti", – sakė V.Jonušė.
Šventiniame renginyje, kuris vyks Kauno Dainavos poliklinikoje, laukiami esami ir buvę organizacijos savanoriai, rėmėjai ir visi, kam rūpi tokia veikla. Labiausiai nusipelnę Kauno Vaikų linijos savanoriai bus apdovanoti, o visuomenei pristatyta organizacijos veikla – apie tai pasakojantį trumpą filmą parengė savanoriai. Šiuo metu Kauno Vaikų linija įsikūrusi Vaikų gerovės centre "Pastogė". Tačiau rengiantis paminėti jubiliejų savanorius pasiekė žinia, jog dar vienas Kauno Vaikų linijos telefonas netrukus pradės veikti ir Kauno Dainavos poliklinikoje įkurtame Jaunimo centre. Organizacijos nariai psichologinę pagalbą sunkumų kamuojamiems vaikams ir paaugliams teikia ne tik telefonu. Kreiptis į savanorius galima ir elektroniniu paštu ar paprastais laiškais. Daugiau informacijos apie Kauno Vaikų liniją galima rasti internete adresu www.vaikulinija.lt 


Naujienų prenumerata

El. paštasSprendimas: ivc.lt