Naujienos
  Tyrimai
  Išgirsk vaiką
  Renginiai ir projektai
  Projektas "Saugesnis internetas"
  Pranešimai spaudai
  Vaikų linija žiniasklaidoje
  Vaikams ir paaugliams
  Diskusijos
  Apie Vaikų liniją
  Nuotraukos
  Kampanija BE PATYČIŲ
  Apie sunkumus
  Skaitiniai
  Savanoriams
  Kviečiame paremti
  Rėmėjai
  Draugai
  Leidiniai
  Atsiliepimai
  Naudingos nuorodos
  Kontaktai


Vaikai sulaukia pagalbos

Autorius: Laimutis Genys
Lietuvos rytas, 2010 01 23, psl. 9
Periodiškumas: Dienraštis. Tiražas: 135431. Šaltinio tipas: G7 

Kauno vaikų linija, jau dešimt metų teikianti emocinę pagalbą vaikams, vasarį atidarys dar vieną telefono liniją.

Vakar Dainavos poliklinikos Jaunimo centro salėje buvo paminėta Kauno vaikų linijos, emocinę paramą teikiančios savanoriškos tarnybos vaikams ir paaugliams, veiklos dešimtmečio sukaktis.
"Gyvenimas parodė, kad linija reikalinga vaikams ir paaugliams, o kartu ir visai visuomenei",- teigė Kauno vaikų linijos savanorė supervizorė Severiną Vėlyvytė.
Organizacija teikia pagalbą vaikams ir paaugliams dėl įvairių jiems kilusių sunkumų - nuo nežinojimo, kur kreiptis pagalbos, patyčių, įvairių konfliktų namuose iki tiesiog prašymo išgirsti, kas vaikui ar paaugliui šiandien svarbu.
Renginyje buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę savanoriai, parodytas jų sukurtas filmas apie Kauno vaikų liniją, koncertavo Garliavos meno mokyklos auklėtiniai bei šokėjos iš šiuolaikinių šokių studijos ,yėtra"
Suprasdamas ypatingą šios veiklos svarbą ir didelį emocinės pagalbos poreikį, Dainavos poliklinikos direktorius Giedrius Andziukevičius inicijavo, kad nuo 2010 metų vasario mėnesio Jaunimo centre pradėtų veikti dar vienas Vaikų linijos pagalbos telefonas.
Vaikų linija - tai psichologinės pagalbos tarnyba vaikams ir paaugliams. Jie gali kreiptis į tarnybą dėl nesutarimų su draugais, tėvais ar mokytojais, konfliktų, sunkumų moksluose, kai jaučiasi vieniši ar nemylimi, taip pat dėl įvairių kitų rūpesčių, kai būna sunku ir norisi pasitarti.
Kauno vaikų linija, esanti vaikų gerovės centre "Pastogė", dirba nuo 2000 metų.


Naujienų prenumerata

El. paštasSprendimas: ivc.lt