Naujienos
  Tyrimai
  Išgirsk vaiką
  Renginiai ir projektai
  Projektas "Saugesnis internetas"
  Pranešimai spaudai
  Vaikų linija žiniasklaidoje
  Vaikams ir paaugliams
  Diskusijos
  Apie Vaikų liniją
  Nuotraukos
  Kampanija BE PATYČIŲ
  Apie sunkumus
  Skaitiniai
  Savanoriams
  Kviečiame paremti
  Rėmėjai
  Draugai
  Leidiniai
  Atsiliepimai
  Naudingos nuorodos
  Kontaktai


Pranešimas spaudai 20110209

Lietuvos ugdymo įstaigos ir kitos organizacijos kviečiamos dalyvauti "Savaitėje BE PATYČIŲ"

2011-02-09

"Savaitė BE PATYČIŲ" kviečia dalyvauti vaikus piešimo, filmų bei dainų kūrimo konkurse  

Vaikų darbų konkursas "PATYČIOS GALI LIAUTIS" – akcijos "Savaitė BE PATYČIŲ" dalis, kuri skirta vaikų aktyviai veiklai ir galimybei jiems patiems, pasitelkus kūrybą, ieškoti būdų kaip kurti saugesnę mokyklą.  Konkursą inicijuoja VšĮ "Vaikų linija" ir VšĮ "Paramos vaikams centras". Konkurso organizatoriai darbų autoriams didelių reikalavimų nekelia.

"Mums labai svarbu, ką apie patyčių problemą galvoja patys vaikai, todėl prašome, kad kūrinys atspindėtų temą "Patyčios gali liautis". Mes vertinsime vaikų kūrybiškumą ir temos atskleidimą" – sako VšĮ "Vaikų linija" psichologė, iniciatyvos "Savaitė BE PATYČIŲ" koordinatorė Marina Mažionienė.

Organizatoriai laukia ir kolektyvinių vaikų darbų. Dalyvių darbus vertins komisija, sudaryta iš akcijos "Savaitė BE PATYČIŲ" organizatorių, o konkurso laimėtojai bus apdovanoti. Apie konkurso sąlygas plačiau – www.bepatyciu.lt .

Visus norinčius sudalyvauti, organizatoriai kviečia siųsti arba pristatyti savo kūrinį į Vaikų liniją iki kovo 15 d. adresu: Oginskio g.3, Vilnius 10219. Video ir audio įrašai gali būti įdėti ir į youtube.com, nuorodą į kuriuos turi būti atsiųsta adresu info@bepatyciu.lt kartu su užpildyta registracijos forma.

Iniciatyvos "Savaitė BE PATYČIŲ" organizatoriai ir partneriai: VšĮ Vaikų linija, VšĮ Paramos vaikams centras,  VšĮ "Vaiko labui", LR Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras, bendrovė TEO LT, AB, LR Ryšių reguliavimo tarnyba,  Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centras, Lietuvos mokinių parlamentas, projektas "Bibliotekos pažangai", Lietuvos telefoninių psichologinės pagalbos tarnybų asociacija, kino centras "Skalvija".

Iniciatyvos informaciniai rėmėjai: radijo stotis M-1, informacinis portalas Delfi.lt

Savaitė BE PATYČIŲ iniciatyvos koordinatorė:

Marina Mažionienė
Psichologė
VšĮ VAIKŲ LINIJA
Oginskio g. 3, LT- 10219, Vilnius
Tel./Fax: 2617295
Mob. 860179596
El. paštas: info@bepatyciu.lt
www.vaikulinija.lt
www.bepatyciu.lt

Kontaktinis asmuo:

Olga Malaškevičienė
Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus
atstovė spaudai
olmala@lrs.lt 
261 22 78
8 699 04 235
http://vaikams.lrs.lt

   

 

 


Naujienų prenumerata

El. paštasSprendimas: ivc.lt