Naujienos
  Tyrimai
  Išgirsk vaiką
  Renginiai ir projektai
  Projektas "Saugesnis internetas"
  Pranešimai spaudai
  Vaikų linija žiniasklaidoje
  Vaikams ir paaugliams
  Diskusijos
  Apie Vaikų liniją
  Nuotraukos
  Kampanija BE PATYČIŲ
  Apie sunkumus
  Skaitiniai
  Savanoriams
  Kviečiame paremti
  Rėmėjai
  Draugai
  Leidiniai
  Atsiliepimai
  Naudingos nuorodos
  Kontaktai


Atsiliepimai 2009

Laukiame Jūsų atsiliepimų apie Vaikų liniją.

Pastaba: Atsiliepimų skyrelyje rašykite savo nuomonę apie mūsų puslapį, tarnybą, teikiamą pagalbą. Jeigu turite konkrečių klausimų, siųskite mums elektroninį laišką, nes atsiliepimų skyrelyje į klausimus neatsakome. Jei norite pasitarti dėl iškilusių sunkumų, registruokitės į Klausučio šalį.

Dėmesio! Talpinami tik svetainės administratoriaus peržiūrėti atsiliepmai, įsitikinus, kad juose nėra keiksmažodžių, nepagarbių komentarų ar identifikuojančios asmeninės informacijos.


Jūsų vardas:
Atsiliepimas:

2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004

 

kalasnikovas parašė (2009 12 19 21:26):
geri jus

Vika parašė (2009 12 11 13:35):
Vaikų linijai--šeima šeimai nelygu, todėl ... Tėvus ir mokytojus VSŲ PIRMA reikia auklėti, kad nežemintų vaikų, o su jais kalbėtų, o dabar tik visi šaukia apie kažkokias vaiko teises...kokios tos teisės, jeigu visur užtariami tik smutautojai, o norm. vaikai ir pasiskųsti niekam negali ??? Mokytojai dauguma nieko nedaro, o jei tėvai įsikiša, tai išvis tą , kuris skundžiasi puola, nes jokių pretenzijų pakęsti jie negali ir save labai gerbia.. Kaip galima ko nors iš vaikų norėti, jeigu suaugusieji inkvizitoriai kažkokie? NEPATARINĖKITE vaikams kreiptis į mokytojas, nes jos nusiskiedžia, kad \"su mokiniais kalbėtis negali\", kad \"vaikai dabar tokie ir reikia pritapti.., kad \"tėvai nesikištų, nes blogiau bus....Mokyklas keičia tie, prie kurių priekabiauja, o degradų iš mokyklų niekas nemeta, nes gal \"vaikų teisės\". Ne vaikų tai teisės, o išsigimėlių ir tinginių abejingų. Bet kaip pavadinta....!!!! Negalima tik reikalauti ir žeminti, REIKIA kalbėtis, bet visiems px.- tik pagarbos sau reikalauja. Kad gerbti, reikia- kad būtų už ką. Viduramžiai---\"gerbk tėvą ir motiną\" nes taip reikia....,o tu esi blogas.:D

... parašė (2009 12 09 19:22):
Pasipiktinusi mama, bet jei vaikas skundziasi, tai vadinasi kazkas negerai...

Marius parašė (2009 12 08 23:17):
Cia man atrodo neimanoma prisiskambynti.

Andra parašė (2009 12 06 13:04):
as kaip skambinu man dazniausiai numeta rageli ir viskas

Mama parašė (2009 12 05 01:16):
Netycia jus radau, kaip baisu kai reikia skambint i vaiku linija ,kad tau padetu. As esu mama dvieju nuostabiausiu vaiku pasaulyje,ir as noreciau kad jiems nereiktu kreiptis i jusu linija, o jai ir kreipsis tai manau kad jie3eeems patarsssstit

:]] parašė:
Tikiuosi ,kad man padėsite.Esu bailė ,visko bijau...
Vaikų linijos komentaras: Tokiu atveju svarbu skambinti į Vaikų liniją nemokamu tel.nr. 8-800-11111 (linija veikia kasdien nuo 11 iki 21 val.) arba parasyti laiska: Klausuciui - prisiregitrsavus internetiniu adresu http://www.vaikulinija.lt/index.php/vaikams/internetu/?action=reg arba Vaikų paštui paprastu paštu adresu Oginskio g. 3, Vilnius.

rutaaaaaaaaaa parašė (2009 12 03 12:12):
o sakykit is kur galima zinoti kad jusu linija tikrai mums nieko nekainuoja kai paskambinam? Taip pat ar jus kai parasome laiska ar apie tai nesuzino musu tevai///juk pavyzdziui as gauciau daug bedu nuo tevu/
Vaikų linijos komentaras: Taip, Vaikų linijos telefono numeris 8-800-11111 yra tikrai nemokamas. Tai patikrinti galima bandant prisiskambinti neturint telefono kortelės sąsakitoje pinigų arba tiesiog patikrinant savo apmokėjimo už telefono skambučius sąskaitą, jei tikrai neramu, ar netenka mokėti už skambutį.
Paskambinus į Vaikų liniją telefonu arba parašius laišką vaikų bei paauglių pateikta informacija lieka tik tarp vaiko ir Vaikų linijos ir už Vaikų linijos ribų neišeina. Konfidencialumą užtikrina ir tai, kad tiek pokalbiai tiek laiškai yra anonimiški - nereikia pasakyti savo vardo, pavardės, gyvenamosios vietos adreso ir pan.

anonimas parašė (2009 11 23 20:55):
Bandziau prisiskambint kai man buvo labai labai labai liudna, as verkiau ir norejau su jumis pasikalbet. NIEKS NEATSILIEPIA, tiksliaiu numeta arba uzimtas...

2009 parašė (2009 11 18 23:03):
Suprantu, kad į vaikų liniją skambina daug vaikų ir paauglių. Bet vistiek labai norėtųsi, kad pagalba telefonu būtų prienama keikvienam vaikui. Ypatingai tuo momentu, kai jis nori išsipasakoti. Manyčiau vaikų linija galėtų pradėti savo darbą vėliau (ne nuo 11val, o tarkim nuo 15val ar pnš) o baigti nors 23val.

Pasipiktinusi mama parašė (2009 11 18 14:40):
Jusu savanoriai mano vaikams prikalba visokiu nesamoniu - kad reikia kviestis vaiku teises ir pan. Mes normali seima, nors aisku barniu buna - juk visi vaikai kartais oziuojasi.

Taip pat savanoriai pradeda aiskinti, kad tevai juos ne taip aukleja ir t.t. Gal nustokite kistis i musu gyvenimus ir palikite vaiku auklejima man? juk jie mano vaikai!

Goda parašė (2009 11 17 12:36):
Sunku yra kaip neturi kam pasipasakoti , kaip prisiristi prie artimo žmogaus . ir sužinai kad jis tave išdavinėjo. palikes mane susirado kita su kuria žada tuoktis tai man tikrai sunku išgyventi ;-(
norėčiau paprašyti patarimo ir greito atrašymo
Vaikų linijos komentaras: Atsiliepimų skyrelis nėra skirtas vaikų ir paauglių konsultavimui. Tad apie iškilusius sunkumus siūlome parašyti laišką į Klausučio šalį internetiniu adresu http://www.vaikulinija.lt/index.php/vaikams/internetu/?action=reg arba paprastu paštu rašyti popierinį laišką "Vaikų paštui" adresu Oginskio g. 3, Vilnius, LT - 10219. Taip pat galima skambinti nemokamu Vaikų linijos telefono numeriu 8-800-11111 (linija veikia kasdien nuo 11 iki 21 val.).

Karoole parašė (2009 11 12 18:57):
sheip taj kai vieną kart skambinau dėl patyčių, man baveik napadėjo,sakė pasikalbėti su auklėtoja..auklėtoja nieko nedaro!


Raimonda parašė (2009 10 30 10:17):
Jūs-patys geriausi : )

gintare parašė (2009 10 29 19:10):
man labai skaudu matyti vaika kuris yra atstumtas nuo kitu man labai patinka kitiem vaikam padeti kai jiem buna sunku.as manau kad vaiku neverta skriausti juos reikia myleti.

Aurelija parašė (2009 10 24 12:41):
Aš tai norėčiau, kad vaikų linija dirbtų savaitgaliais visą parą, nes savaitgaliais aš dažniausiai liūdžiu, ir man sunku, ir nėra su kuo pasikalbėti, nes būnu viena.

Goda Sabutyte parašė (2009 10 19 16:19):
Dekui kad mane isklausote kai sunku

agne parašė (2009 10 18 00:37):
parasiau laiska pries dvi savaites, bet niekas taip ir neatsake!

bandziau prisiskambint,bet taip per visa diena ir neprisiskambinau!

rasiau laiska internetu,jau menesi nieks neatraso!

patarciau daryt isvadas nes as leidziu laika sededama prie telefono,kompiuterio ar popieriaus lapo o patarimo nesulaukiu.

manau cia ne man vienai taip!

Vaikų linijos komentaras: Apmaudu, kad nepavyksta sulaukti pagalbos tuomet, kai jos labai reikia. Suprantame, kad prisiskambinti į mūsų tarnybą nemokamu telefonu kartais gali būti itin sudėtinga, ypač, kai yra dideli skambinančių vaikų bei paauglių srautai. Visgi mes atsakome į visus laiškus, kurie atkeliauja pas mus. Tad jei negaunate atsakymo, galima bandyti persiųsti laišką iš naujo - būna atvejų, kai paprastu paštu laiškai pasiekia mus gan vėlai, o Klausučio šalyje siunčiant laišką galėjo įvykti sistemos klaida. Beje, nusiuntus laišką Klausučiui, svarbu nepamiršti, jog atsakymą galima perskaityti tik vėl prisijungus prie Klausučio šalies sistemos. Jei visgi pakartotinai išsiuntus laišką atsako nėra, galima drąsiai asmeniškai kreiptis į mus el.pašto adresu vilnius@vaikulinija.lt ir pranešti, kada tiksliai laiškas buvo išsiųstas bei kiek laiko jau laukiate atsakymo. Tuomet galėtume drauge aiškintis, kas nutiko.

ASSSSSSS parašė (2009 10 17 20:10):
O as skambinau, kokia simta kartu, nes man reikejo patarimo, ir man atsiliepe.
Jus supraskit kad jiems daug skambina, nes kai as paskambinau, ir mes kalbejomes, tai visa pusvalandi beveik, todel reikia nenuleisti ranku, ir skambinti toliau, ir viskas.
Ragelis nenumetamas, o buna uzimta..

:]* parašė (2009 10 15 19:13):
As labai norejau pasikalbeti, tai ilgai skambinau ir prisiskambinau, ir beveik visa pusvalandi prakalbejome ;)

Raminta  parašė (2009 10 12 09:13):
Dažniausiai kai skambiname ragelis yra numetamas

Aurelija parašė (2009 10 08 17:48):
Visą laiką kai skambinu, numeris būna užimtas, kodėl taip?
Jegu man sunku, ir nėra su kuo pasikalbėti, o jūsų numeris užimtas tai ką daryti?..
Vaikų linijos komentaras: Išties dažnai būna sunku prisiskambinti nemokamu Vaikų linijos telefono numeriu,  nes kasdien čia skambina labai daug vaikų iš visos Lietuvos, kuriems norisi pasidalinti savo sunkumais. Tad kai nepavyksta prisiskambinti, gali prireikti ne vieno bandymo, kol pavyks prisiskambinti.Taip pat galima kreiptis pagalbos į Vaikų liniją laiškais - prisijungus prie Klausučio šalies ir parašant elektroninį laišką Klausučiui arba parašant popierinį laišką "Vaikų paštui" adresu Oginskio g. 3, LT - 10219, Vilnius.

Viktorija parašė (2009 10 06 20:45):
Paskambinau vaiku linijai, norejau pasipasakoti zemaitiskai , ne ji nesupranta mano kalbos, ir dar sako kad as juokiuos bet as jau verkiu netgi.
Ar sioj vaiku linijoj yra normaliu zmoniu kuriems as galeciau issipasakoti savo problemas?

deja parašė (2009 10 06 13:21):
turiu pazistamu kurie skambineja ir sneka nesamones kaip as istrigau medyje ar labas tu krabas o as arabas ,daug kartu ir siule bet as vis nesutikdavau,durneliai...

Daivute parašė (2009 10 05 21:48):

Šioje linijoje dirba be galo šilti žmonės.

Ačiū, kad dalinate tą šilumą, kuria sugebeme pajausti net per kompiuterio ekraną.

Labai dėkoju jums ir linkiu sėkmės. ;]]

Linkiu, kad tokios pagalbos vis daugėtų, ir kad vaikai po didelių sunkumų nusišypsotų būtent dėl jūsų.

Sigita parašė (2009 09 26 21:52):
Aciu jums labai:) jus  man padejot labai...Nezinau ka daryciau  jei nebutju vaiku linijos..Siulau  visiems kam tik  pasidaro liudna ,sunku ar jaucietes vienisi,pamirsti  PARASYKIT cia  pagalba garantuota...jausites  isklausyti,gausite patarimu ir jausites laimingesni:))) Beje  visiems  linkiu kad tju sunkumu kiltju kuo maziau:)

nesuprastoji parašė (2009 09 18 22:45):
kodel kai paskambinu tarkim mane isklauso bet nepatare....padeda regely..?

Rūta parašė (2009 09 10 21:01):
Kilnus Jūsų darbas... Dirbu socialine pedagoge vaikų dienos centre...
Dažnai vaikai norėtų išsipasakoti, bet nenori, kad kas nors sužinotų...
Terapinės grupės užsiėmimo metu vaikai dalinasi, atsiveria, ir nors pažada laikytis konfidencialumo,
bet kartais atsitinka taip, kad vaikai nesilaiko to susitarimo... Pvz. vieno vaiko tėvelis sužinojęs,
kad jo sūnus apie jį kalba dienos centre (neigiamus dalykus) labai supyko ant sūnaus. Tėtis pasakė,
kad nebemyli sūnaus, kad pyksta ant jo... O juk vaikas irgi turi teisę pykti, ypač dėl labai rimtų dalykų...
Labai skaudu buvo matyti, kaip vaikas kankinasi, jaučiasi kaltas dėl to, kad negerai kalbėjo apie tėtį...
Šioje linijoje anonimiškumas garantuotas... Kartais vaikui didžiulė pagalba yra tai,
kad jis gali paprasčiausiai išsipasakoti... Vaikams linkiu kantrybės... Nenuleiskite rankų!

as123 parašė (2009 09 05 13:42):
Jus neskambinekit ant bairio,o rimtais dalykais. zaisti reikia vaiku darzely, o ne cia.

slaptuke parašė (2009 08 27 21:58):
-as ir mano sese radom labai graze sraige ir as nu ejau pajjimti jei zoles ateinu ji jau kazkur nusliauze o mano sesei 5 metai o man 7 mes labai bijojom kad jinai nakty atsliaus mums as veido ar panasei ir taip buwo labai gaila jos -prasau nedarykit taip ce jum pramoga kad taip juokaujet -mes net nejuokaujem-PYP PYP PYP :wa mano pokaldi su wiena moteriske is waiku linijos ir tuo labiau esu is anglis as paula o mano seses elizabeta

lidija parašė (2009 08 15 14:56):
labai sunku patekti

kandi parašė (2009 08 14 22:42):
Mieli vaikai.Aš žinau vieni skambina pasijuokti iš vaikų linijos,
kiti pasakyti kas čia per šlamštas jie tai daro kai nėra ką veikti
nes šis telefono numeris yra nemokamai ,
bet yra ir tokių vaikų kurie tai supranta ir skambina su reikalu.
Jie žino ,kad tai ne juokai.Ir tų vaikų tarpe esu ir aš.
Aš žinau ,kad kiti žmonės nori taip pat išsipasakoti.
Vaikų linija tai ne laiko švaistymas.Vaikai jūs gerai susimastykite
ar verta skambinti į vaikų linija pajuokavimui.Ar jūs suvokėte ,
kad trukdote išsipasakoti pagalbos ieškantiems žmonėms.Tikiuosi ,kad mane suprantate.
Nes aš esu viena iš jų kurie ieško pagalbos.

Justina parašė (2009 08 14 12:23):
kiti vaikai negerbia ir sneka visokius negrazius dalykus!!!!!!!

Marijonas parašė (2009 07 22 13:19):
Gerai , kad yra vaiku linija.Ji padeda vaikams.Parasyti laiska drasiau negu paskambinti.
Turbut dazniausiai vaikai skambina pajuokauti.pvz. (Antaneli jus laimejote 1000LT)Arba (Ar cia Maisto prekes?)   
Vaiku linija padeda vaikams o ne su jais zaidzia kvailus zaidimus.Taigi skambinkit del reikalo!

marijonas parašė (2009 07 22 11:30):
Siaip vaikulinija geras dalykas.Kaikam ji padeda o kaikam ne.Kaikurie vaikai bijo skambinti ,
o jai bijo tai skambina nebent pazaisti (pvz... sako ar cia sokoladu gamykla?)
(ar cia alfonsas ir pan. siaip apsimoka ten skambinti,bet su tikslu ir rimtu klausimu o ne ant bairio

Ieva parašė (2009 07 16 17:01):
Paskambinu: -Laba dena :) -Sveika. -Man labai liūdna.. Visiem aš bloga ir t.t. -O kas buvo? -Bla bla bla.. -Tai kas yra? -Bla bla.. -Tai kas buvo? -Tigi sakiau... -Tavo laikas jau baigėsi.. -bet.. bet.. -Kiti ir nori pakalbėt.. -Ne.. Palaukit. Noriu patarimo! -Šeip mes jų nedaliname. -bet.. -Iki. -ne.. -iki sakau. PEEP PEEP PEEP.......

Gintarija parašė (2009 07 16 15:34):
Labai jums ačiū.Padėjote.Jaučiuosi geriau.Ši svetainė puiki.
O visiem žmogeliukams čia esantiems linkiu nebijoti prasitarti apie savo bėdas.Tik ši svetainė jums padės.

expresyte parašė (2009 07 13 14:19):
man tirkrai labai padejo atsake per 1 diena. bet kai skambini i vaiku linija atsiliepia tik is kokio 15 karto...

Domantas parašė (2009 07 08 21:10):
Ar jus negalvojate jei jus skambinate pajuokauti jus trugdote jiems darba
ar jums patiktu jus dirbat ir sako pvz:Mane tetis muse veliau pats gavo i galva patiktu? 


Neringa parašė (2009 07 01 18:06):
kodel niekada negaliu prisiskambint?

Danny parašė (2009 06 27 23:21):
Man atsake per3 dienas, dziaugiuosi tuo, labai laukiau sio elektroninio laisko.
Man labai padejo, jauciuos uztikrinta savimi.Tikrai padeda. Aciu Jums labai,kad esate ir padedate.

Mimi parašė (2009 06 25 11:51):
Mažai naudos iš paguodų, o patarimai kartais nieko verti. Girdėjau, kad ir tėvai skambina, o ar mokytojos skambina?
ar joms vis dar gerai LT mokykloje, tik pinigų trūksta?DD
Įdomu, ka patarinėjate tėvams? Gal vaikus mokyti muštis,apkalbinėti ir keiktis, kad būtų kaip visi?
Tėvai su mokykla, tai nesusikalba, nes mokykla\"gera\", mokytojos\"protingos\" ir patarinėja nesikišti arba nešdintis iš mokyklos....į kitą tokią pačią--gal ten iš ko kito šaipysis.

Daiva parašė (2009 06 24 14:01):
Taip, jūs sugebate padėti. ;]] Ačiū, be galo ačiū.

SIMONA parašė (2009 06 23 12:28):
AS  JUMS SKABINU IR JU NESTSILIEPIATE O SEIP SVETAINE GERA BET AS JUMS DAR RASIAU LAISKA IR NIEKAS NEATSAKO

Domas parašė (2009 06 23 00:35):
Kodel kaip as skambinu visada visada buna uzimta,o man reik pasipasokoti ir patarti...

Radwile parašė (2009 06 20 01:41):
Cia yra nuostabus dalykas,kai gali issipasakoti,atsiverti is sirdies...
as cia esu jau 5metai ir tuo lb patenkinta visada atraso,duoda nuostabiu patarimu,padeda problemas isspresti....

5555555 parašė (2009 06 15 13:24):
Niekada nepavyko prisiskambinti.
Bandžiau apie 30 kartų. Man įdomu, kuo jie užsiema, ir kodėl tokie geri atsiliepimai?

Raimonda parašė (2009 06 14 20:43):
Tik jūs man padėjote.

Migle parašė (2009 06 13 11:03):
Kodel kaip as skambinu visada visada buna uzimta,o man reik papasakoti labai liudna ivyki ir man reik patarimo...

... parašė (2009 06 09 21:04):
O jei skambini ir uzslaptini nr. Jum rodo ji? Nes as labai nenoriu, kad rodytu mano nr.

Gabriele parašė (2009 06 03 15:40):
2 savaites praejo.Laisko nera.Ka gali pasakyt.
Aciu kad padejot... ;(
Vaikų linijos komentaras: Klausučio šalyje į visus vaikų ir paauglių gautus laiškus savanoriai konsultantai atsako per 2-3 dienas.
O siunčiant laišką paprastu paštu į Vaikų linijos "Vaikų paštą", atsakymo gali tekti laukti ne mažiau kaip 10 dienų.
Vaikų linijoje yra atsakoma į visus vaikų ir paauglių laiškus, tačiau gali būti, kad dėl kažkokių nenumatytų nesklandumų jie ne visada mus pasiekia laiku.
Tokiu atveju galima bandyti parašyti dar kartą tą patį laišką Klausučiui arba "Vaikų paštui".

Gabriele parašė (2009 05 31 20:11):
Aš rašiau laiška prieš savaite, bet taip niekas ir neatsake...

Sandra parašė (2009 05 21 14:04):
Krč neimanoma cia prisiskambiti darykite isvadas.;}

tadas parašė (2009 05 18 16:39):
Jau kelinta diena is eiles ir vis dar neatsako i laiskus.
:(((((

Guoda* parašė (2009 05 17 16:14):
Cia saunu! ;DDpp

NESVARBU parašė (2009 05 15 14:19):
Norėčiau, jog galima būtų su jumis pašnekėti internetu,
tada nereiktų siųsti tų laišku, geriau elektroniniai laiškai, būtų paprasčiau.

mr u  parašė (2009 05 06 18:50):
labai padeda psihcologiskai sustipreti labai jiems dekui XD

,,,m parašė (2009 05 03 14:27):
is kokiu 1000 skambinimo pakelia 1 karta ka jus darot nuo 13 iki 14 valandos nes uzimta visada

Anonimas parašė (2009 04 25):
Ten dirba  du man atrodo viras ir moteris :) Tai jei kiti veikai neskambinetu pajuokauti
pvz:  MAN PRIVERE PIMPALIUKA DURIS KA DARYTI . Aciprasau kiek tokiu vaiku yra kur  juokauje ...

Ash... parašė (2009 04 24):
Is tiesu man labai padeda intertinetine pagalba...
Kartais tiesiog nepasako nieko ipatingo, bet paskatina... ACIU!!!

Skirmante:D parašė (2009 04 23 20:28):
Aciu man jus labai padedat :)
Tikrai visiems patarciau cia parasyti jei jus kazkas slegia...

nervuoja parašė (2009 04 23 19:21):
@<<<< ay cia tipinis lietuviu bruozas -
vis kuom nors pasiskust, pabambet, kaip viskas negerai.
Dziaukites, kad isvis yra tokia vaiku linija, vat p.s. smagus puslapiukas >>>>@

lalala parašė (2009 04 18 21:00):
kol ten prisiskambini tai... atsiprasant kodel ten vienas zmogus dirba?

Justas parašė (2009 04 18 19:08):
Siulyciau pakeisti meniu isdestyma, nes dabartinis be galo sudetingas

kami parašė (2009 04 18 13:09):
as rasau o nekas ne atsilepia............
ACIU UZ PAGALBA1!!

Laura parašė (2009 04 16 18:26):
Nežinau, ar skaitote atsiliepimus, tačiau matau, kad nelabai domitės paauglių problemomis. Ar jūs suvokiate,
kad jūsų neatsilieptas skambutis kainuoja vieniems paauglimas gyvybę, kitiems nepilnamečių kalėjimą?..
Suprantu, kad turite daug laiškų, tačiau nereikėtų prisijungusiam vaikui rašyti, kad \"tu rūpi\",
bet jūs neturite laiko atsakyti. Gal geriau vaikas galėtų jums rašyti bet kada,
gal kartais jam reikia išsakyti savo mintis ir tikėti, kad gal ne šiandien, bet šiek tiek vėliau gaus atsakymą.
Vaikų linijos komentaras: Suprantame, kad nesmagu ir liūdna, kai negali prisiskambinti į Vaikų liniją ar
parašyti laišką į Klausučio šalį tada, kai to labiausiai reikia, kai išties norisi išsipasakoti ir pasidalinti savo rūpesčiais.
Visgi taip jau yra, kad atsiliepti į visų Lietuvos vaikų skambučius ir laiškus mes turime ribotas galimybes.
Tad siūlome skambinant į Vaikų liniją nemokamu tel. nr. 8-800-11111 kantriai bandyti skambinti ne vieną kartą, kol linija atsilaisvins.
O į Klausučio šalį taip pat svarbu bandyti rašyti, kai rodo, kad pašto dėžutė nėra perpildyta.

raimonda parašė (2009 04 14 15:28):
kodel man niekada nepakelit ragelio?

telefonas parašė (2009 04 12 13:40):
Kai skambinu tai uzimta ir uzimta.. Kai reikia labai pagalbos! ;(

gabriele parašė (2009 04 06 12:32):
as tikrai sutinku su jolana tikraj kai reikia tikros pagalbos jus neatsiliepete.
tikraj dauguma vaiku tik skambina pasijuokti arba is neturejimo ka veikti
o kai man tikraj reikia jusu pagalbos jus neatsiliepete ir snekate su tais kurie nori tik pasijuokti;[[[

nesvarbu parašė (2009 04 06 11:48):
o tie kuriems pavyko prisiskambinti ar padejo ju patarimai ir visa kita

emo parašė (2009 04 04 17:03):
man buvo sunku skambinau :\" prasome bandyti veliau\" ir tada padariau klaidinga sprendima , o dabar ...

trepsyte parašė (2009 04 03 11:45):
yvertinkite tai kas yra. kad jum zmones nori padet- jai neturite ryzto vadinasi jusu beda be prasmiska. ir nemanykit, kad sie zmones nenori jum padet ir speceliai nekelia ragelio:(gerbkite ju valia ir nora isklausyt jusu bedas...

Jolana parašė (2009 04 02 18:37):
Milijonus, šimtus kartų skambinau į vaikų liniją, kai man būdavo sunku.
Norėjau ir maniau , kad kai paskambinsiu kažkas atsilieps ir man padės...
Bet niekas neatsiliepė... Tai kokia prasmė dirbti, jei negaklima atsiliepti į tikrai vaikams sunkius dalykus?
Kiek pastebėjau, daug kas iš vaikų skambinėja norėdami tik pasijuokti ir iš neturėjimo ka veikti...
Būkite geri, atsiliepkite, labai pašau, nes man reikia Jūsų pagalbos :(

Agne parašė (2009 04 02 18:23):
As bandziau bet visada uzimta

Liole parašė (2009 03 30 01:17):
užimta, nes yra tūkstančiai paauglių ir suaugusių asmenų norinčių pakalbėti ir išlieti savo širdį, taip nemanote?
:)
Sekmės susisiekiant.

fausta parašė (2009 03 28 20:44):
kai skambinu vi uzimtz ir uzimta

;((((( parašė (2009 03 27 20:25):
man labai reikia jusu pagalbos kodel jus niekada nepakeliate ???? as jumis nusivyles

ausra parašė (2009 03 25 17:32):
kiek man kartu reikejo skubios pagalbos o niekaip neiseina prisiskambinti!

taj jau niekad net neskambinu nes beprasmiska ;(

Aušra parašė (2009 03 22 17:31):
man čia tikrai palengvėja nuo jūsų patarimų,bet kodėl užimta kai aš noriu pakalbėti?

nepatenkinta parašė (2009 03 19 16:05):
manlabai blo9gai o as skambinu ir vis uzimta gal 100 kartu skambinau ir uzimta

Ieva parašė (2009 03 15 20:07):
Jus saunus. Man labai palengvejo nuo jusu patarimo

S parašė (2009 03 07 17:26):
Noriu pakalbeti,o vis uzimta .

zanka parašė (2009 03 07 15:17):
as supratau kad galiu buti kitokia

sawka parašė (2009 03 03 21:23):
sieniau as cia skambiniejau vien pajuokauti, bet kai uzejau i sita puslapi jis mane labai pakeite.

vikaaa parašė (2009 03 03 21:05):
Manau ,kad puiku,jog yra tokios istaigos,kurios padeda.

saimanta parašė (2009 02 27 18:19):
kodel jus neatsiliepiate pas jus vis uzimta ir uzimta !!!!!!!

anonimas parašė (2009 02 25 14:39):
man visada užimta

Mindaugas parašė (2009 02 12 09:17):
labai patiko filmukas \"nekentek tyloje\"

Sigita parašė (2009 02 04 12:58):
Aciu man jus labai padedat :)
Tikrai visiems patarciau cia parasyti jei jus kazkas slegia...

Julija parašė (2009 01 10 19:25):
Kai skambinu man visada numeta kodel?

 


Naujienų prenumerata

El. paštasSprendimas: ivc.lt