Naujienos
  Tyrimai
  Išgirsk vaiką
  Renginiai ir projektai
  Projektas "Saugesnis internetas"
  Pranešimai spaudai
  Vaikų linija žiniasklaidoje
  Vaikams ir paaugliams
  Diskusijos
  Apie Vaikų liniją
     Pagalba telefonu
     Pagalba laiškais
     Pagalba internetu
     Istorija
     Ataskaitos
     Darbuotojai
  Nuotraukos
  Kampanija BE PATYČIŲ
  Apie sunkumus
  Skaitiniai
  Savanoriams
  Kviečiame paremti
  Rėmėjai
  Draugai
  Leidiniai
  Atsiliepimai
  Naudingos nuorodos
  Kontaktai


Jurgita Smiltė Jasiulionė

Jurgita Smiltė Jasiulionė
Psichologė/supervizorė/mokymų vadovė

 • Jurgita Smiltė Vaikų linijoje darbuotis pradėjo 1999 m. ir keletą metų savanoriavo - teikė pagalbą vaikams ir paaugliams telefonu bei internetu.
   
 • 2001 m. tapo Vaikų linijos supervizore ir iki šiol veda mokymus būsimiems savanoriams-konsultantams. Savanorių mokymai, atrankos, kvalifikacijos kėlimas ir yra pagrindinė Jurgitos darbo sritis Vaikų linijoje. Greta to Jurgita Smiltė aktyviai dalyvauja Vaikų linijos kampanijos "Nustok tyčiotis" veiklose ir yra viena iš šios kampanijos iniciatorių ir įgyvendintojų: veda seminarus pedagogams, kitiems suaugusiems, skaito paskaitas tėvams, veda užsiėmimus vaikams apie patyčias bei kaip šį elgesį galima įveikti. Kartu su kolegomis iš Vaikų linijos bei kitų nevyriausybinių organizacijų yra paruošusi įvairios metodinės medžiagos apie patyčias ir šio reiškinio prevenciją.
   
 • Jurgita Smiltė 1997 – 2003 m. Vilniaus universitete studijavo psichologijos specialybę bei įgijo psichologijos magistro laipsnį. 2004 – 2005 m. mokėsi šeimos psichoterapijos (įvadinis kursas).
   
 • Taip pat dirba konsultacinį darbą, teikdama psichologines konsultacijas vaikams, jų šeimos nariams. 2005-2007 m. dirbo nevyriausybinėje organizacijoje "Vaiko namas", kur teikė psichologinę pagalbą vaikams ir paaugliams, nukentėjusiems nuo seksualinės prievartos, bei jų artimiesiems.
   
 • Jurgita Smiltė yra Lietuvos psichologų sąjungos narė, o nuo 2007 m. Lietuvos telefoninių psichologinės pagalbos tarnybų asociacijos valdybos narė.
   
 • Jurgitos Smiltės mintis Vaikų linijos puslapio lankytojams: 
  "Man buvimas Vaikų linijoje yra nuolatinė kelionė – į savęs ir kitų pažinimą, į vaikystės pasaulį, į vis naujus iššūkius... O toje kelionėje  žavi neišsemiamos galimybės išmokti, patirti, duoti ir imti"

 


Naujienų prenumerata

El. paštasSprendimas: ivc.lt