Naujienos
  Tyrimai
  Išgirsk vaiką
  Renginiai ir projektai
  Projektas "Saugesnis internetas"
  Pranešimai spaudai
  Vaikų linija žiniasklaidoje
  Vaikams ir paaugliams
  Diskusijos
  Apie Vaikų liniją
  Nuotraukos
  Kampanija BE PATYČIŲ
  Apie sunkumus
  Skaitiniai
  Savanoriams
  Kviečiame paremti
  Rėmėjai
  Draugai
  Leidiniai
  Atsiliepimai
  Naudingos nuorodos
  Kontaktai

DRAUGYSTĖS KARNAVALAS

ĮSPŪDŽIAI PO KARNAVALO

Šeštadienį šiek tiek prieš pietus per 1,5 tūkst. vaikų iš visos Lietuvos susirinko į Vilniaus Lukiškių aikštę, iš kurios netrukus prasidėjo dviejų valandų eitynės per sostinės centrą ir senamiestį. Pasipuošę ryškiais kostiumais, įmantriu veido grimu nuo pačių mažiausių (vos 3 metukų) iki jau beveik suaugusių jaunuolių kolektyvų budino Vilnių pasiruoštomis skanduotėmis, dainomis, šokiais, ir priversdami visus praeivius plačiai nusišypsoti.

Jau nuo 11val. į Lukiškių aikštę ėmė plūsti vaikai bei jaunuoliai, pasigirdo pirmieji orkestrų muzikos garsai, šokėjos skubėjo paskutinį kartą parepetuoti.

Nors dangus niaukstėsi, tačiau šilumos – tiek tikrąja, tiek perkeltine prasme – netrūko. 13 val. minia vaikų su šūksniais "Be patyčių!", "Už draugystę – už gerumą!", "Draugas tu, draugas aš!" ir pan. sustojo į ilgą eiseną ir bandydami prarėkti vienas kitą bei kuo ryškiau išsiskirti iš minios – užpildė Gedimino prospektą.

Su sustojimais, pailsėjimais, "rekordinės draugystės bangos" kėlimais draugauti nusiteikę vaikai nukeliavo iki Katedros, vėliau senamiesčiu žygiavo iki Pilies gatvės, kol pavargę ir pritilę vėl sugrįžo į Katedros aikštę, kur už šiltų jausmų budinimą ir turistų bei kitų aplinkinių džiuginimą jiems buvo padovanotas koncertas. Scenoje pasirodė ne tik vaikų grupės, vaikams dainuojantys ansambliai, bet ir "Keistuoliai", "Teatriukas", Vaidas, "Saulės kliošas", "Inculto". Koncerto metu buvo apdovanoti ir piešinių konkurso "Aš moku draugauti" nugalėtojai.

Saulei pakrypus vakarop, nuskambėjo ir premjerinis "Vaikų linijos" himnas, kurį savanoriams-konsultantams padėjo sudainuoti "špargalkes" gavę susirinkę žiūrovai.

Audrė Domeikaitė
Alfa.lt 

Kvietimas

Data ir vieta

Renginio globėja

Renginio partneriai

Pagrindiniai rėmėjai

Renginio rėmėjai

Informaciniai rėmėjai

Piešinių konkursas

Vaizdo klipas
Sprendimas: ivc.lt