Naujienos
  Tyrimai
  Išgirsk vaiką
  Renginiai ir projektai
     Projektai
     Konferencija "Mokykla gali būti saugi. Smurto ir patyčių prevencija"
     Konferencija "Modernūs požiūriai į patyčių ir smurto prevenciją mokyklose"
  Projektas "Saugesnis internetas"
  Pranešimai spaudai
  Vaikų linija žiniasklaidoje
  Vaikams ir paaugliams
  Diskusijos
  Apie Vaikų liniją
  Nuotraukos
  Kampanija BE PATYČIŲ
  Apie sunkumus
  Skaitiniai
  Savanoriams
  Kviečiame paremti
  Rėmėjai
  Draugai
  Leidiniai
  Atsiliepimai
  Naudingos nuorodos
  Kontaktai


Projektai

VšĮ Vaikų linija (paramos gavėjas) kartu su partneriu asociacija "Kauno jaunimo linija" vykdo paprojektį "Vaikams ir jaunimui skirtų emocinės paramos telefonu ir internetu tarnybų stiprinimas, plėtojant jų institucinius gebėjimus", finansuojamą pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos NVO subsidijų schemą. Paprojekčio įgyvendinimo laikotarpis 2013-01-18 – 2014-07-18.

Šio paprojekčio tikslas - pagerinti vaikams ir jaunimui skirtų emocinės paramos tarnybų institucinius gebėjimus ir teikiamų paslaugų prieinamumą bei kokybę.

Paprojekčio įgyvendinimo metu bus pakelta Vaikų linijos ir Jaunimo linijos darbuotojų ir savanorių kvalifikacija, parengtos savanorių pritraukimo, mokymo (vadovavimo) ir motyvavimo programos, tarnybų veiklos vystymo strategijos ir veiklos planai, lėšų pritraukimo (finansinio savarankiškumo didinimo instrumentas) planas bei komunikacijos planas, skambučių analizės, padėsiančios išsiaiškinti konsultavimo telefonu kritines vietas bei padėsiančias surasti efektyviausias konsultavimo kryptis, bus atnaujintos tarnybų interneto svetainės, sukurtas vaizdo klipas bei įsigyta darbui reikalinga kompiuterinė bei kita biuro įranga.

Didžioji dalis Vaikų ir Jaunimos linijų darbuotojai yra neatlygintinai dirbantys savanoriai, todėl labai svarbu suteikti kokybiškus mokymus, kurie padės jiems kelti savo kvalifikaciją, suteiks didesnę motyvaciją bei įprasmins savo buvimą Vaikų ar Jaunimo linijų komandose, prisidedant prie visuomeninio gėrio ir pilietinės visuomenės kūrimo. Paprojekčio metu mokymuose tarnybų mokymuose dalyvaus bei kels kvalifikaciją apie 290 asmenų.

Paprojekčio dėka (galimybių studijos, strategijos, Vaikų ir Jaunimo linijų viešinimas) daugiau žmonių sužinos apie savanorišką veiklą, apie Vaikų ir Jaunimo linijas, tikėtina, jog vis daugiau žmonių ateis savanoriauti į šias organizacijas, taip padėdami formuotis pilietiškesnėms bei brandesnėms vaikų, jaunimo ir savęs pačių asmenybėms. Paprojekčio dėka daugiau vaikų ir jaunimo sužinos apie galimybes gauti pagalbą, labiau išdrįs netylėti kai jiems yra blogai, o suaugusieji sužinos apie vaikų ir jaunimo problemas, apie dėmesio vaikų ir jaunimo problemoms stoką, apie tai, jog tik esant abipusiam pasitikėjimai galima sukurti didelį gėrį visiems. Sustiprėjusios instituciškai bei finansiškai (mokymai, didesnės lėšų pritraukimo galimybės, įranga) Vaikų ir Jaunimo linijos gebės teikti daugiau bei kokybiškesnių konsultacijų, taip vis labiau tapdamos tvirtu vaikus, jaunimą bei visus savanorius vienijančiu pilietiškumo plėtros tinklu.

 


Naujienų prenumerata

El. paštasSprendimas: ivc.lt