Naujienos
  Tyrimai
  Išgirsk vaiką
  Renginiai ir projektai
  Projektas "Saugesnis internetas"
  Pranešimai spaudai
  Vaikų linija žiniasklaidoje
  Vaikams ir paaugliams
  Diskusijos
  Apie Vaikų liniją
  Nuotraukos
  Kampanija BE PATYČIŲ
  Apie sunkumus
  Skaitiniai
  Savanoriams
  Kviečiame paremti
  Rėmėjai
  Draugai
  Leidiniai
  Atsiliepimai
  Naudingos nuorodos
  Kontaktai


Psichologinės pagalbos linijos vis reikalingesnės, Suvalkietis, p. 1

Autorius: Nenurodytas, data: 2005 02 24

Tiražas: Nenurodytas; Rubrika: Nenurodyta

Trečius metus "Jaunimo liniją" remiančiai AB "Lietuvos telekomas", pasirašius bendradarbiavimo sutartį su "Tele2" dėl 800-tųjų numerių, "Jaunimo linija", kartu su kitais pagalbos telefonais - "Vaikų linija", "Vilties linija" ir "Pagalbos moterims linija", įgijo technines galimybes nemokamu 800-uoju numeriu paslaugas teikti ir "Tele2" abonentams. Iki šiol į "Jaunimo liniją" prisiskambinti galėjo tik "Lietuvos telekomo" ir "Bitės Lietuva" bei "Omnitel" mobiliojo ryšio vartotojai.

Tačiau, sausio mėnesį stipriai išaugus skambučių į psichologines pagalbos linijas skaičiui, ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, dengiančiai skambučių kaštus, peržiūrėjus linijų veiklai skiriamą biudžetą, šie planai kol kas atidėti.

"Jaunimo linijos" vadovai tikisi, kad artimiausiu metu ši problema bus išspręsta, ir esančiomis pagalbos galimybėmis vienodai galės naudotis visų operatorių abonementai.
Siekdama didinti psichologinės pagalbos prieinamumą jaunimui, Vilniaus "Jaunimo linija" nuo 2002 m., pagalbą teikia ir internetu. Interneto programos "Draugo laiškai" (http:// www.jppc.lt/draugas) savanoriai 2004 m. atsakė į 412 laiškų internetu.
2004 m. pradžioje Jaunimo psichologinės paramos centro (JPPC) išleista knyga, ,Draugo laiškai", kurioje buvo atspausdinti būdingiausi jaunimo klausimai ir savanorių atsakymai įjuos, sulaukė didelio susidomėjimo, todėl šiais metais nuspręsta pratęsti "Draugo laiškų" seriją. Netrukus pasirodys antroji knyga iš "Draugo laiškų" serijos, pavadinimu "Netektys".


Naujienų prenumerata

El. paštasSprendimas: ivc.lt