Naujienos
  Tyrimai
  Išgirsk vaiką
  Renginiai ir projektai
  Projektas "Saugesnis internetas"
  Pranešimai spaudai
  Vaikų linija žiniasklaidoje
  Vaikams ir paaugliams
     Pagalba telefonu
     Pagalba laiškais
     Pagalba internetu
  Diskusijos
  Apie Vaikų liniją
  Nuotraukos
  Kampanija BE PATYČIŲ
  Apie sunkumus
  Skaitiniai
  Savanoriams
  Kviečiame paremti
  Rėmėjai
  Draugai
  Leidiniai
  Atsiliepimai
  Naudingos nuorodos
  Kontaktai


Vaikams ir paaugliams

Vaikų linija – tai Tau skirta pagalbos tarnyba. Tu gali kreiptis į Vaikų liniją dėl įvairių Tau iškilusių sunkumų ir rūpesčių. Kai nesutari su draugais, kai susipyksti su tėvais ar mokytojais, kai kyla sunkumų moksluose, kai jautiesi vienišas ar nemylimas, kai tau liūdna, sunku ir norisi su kuo nors pasikalbėti, kai nežinai kaip pasielgti ir norisi pasitarti – vaikų linija laukia tavo skambučių ir laiškų.

Jeigu Tau reikalinga papildoma pagalba Tavo aplinkoje (pvz., patiri smurtą mokykloje ar namuose ir nori, kad kažkas įsikištų, esi neprižiūrimas, stebi kai kitas vaikas yra skriaudžiamas), specifinė socialinė ar teisinė informacija, Vaikų linijos konsultantai gali Tavo skambutį sujungti su kita tarnyba – Pagalbos vaikams linija – kurios specialistai galės inicijuoti tolesnę pagalbą, palaikyti su Tavimi ryšį problemos sprendimo metu ar atsakyti į tau rūpimus klausimus.

  • Į Vaikų liniją Tu gali kreiptis telefonu ir internetu.

  • Telefonas 116 111, kuriuo Tu gali mums paskambinti, yra nemokamas.

  • Tu gali mums skambinti ar parašyti laišką iš bet kurios Lietuvos vietos.

  • Vaikų linija yra anonimiška – paskambinus ar parašius į Vaikų liniją, Tau nebūtina prisistatyti, ir konfidenciali – tai, ką mums papasakosi, neišeis už mūsų tarnybos ribų – tai reiškia, kad niekas kitas nesužinos, apie ką Tu kalbėjai ar mums parašei.


Naujienų prenumerata

El. paštasSprendimas: ivc.lt